İstanbul
DOLAR18.6215
EURO19.4637
ALTIN1050.2

MHP'li Bulut: Milli birlik ve beraberliğimiz açısından MHP’nin önemini bilmeyen yoktur

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MHP'li Bulut: Milli birlik ve beraberliğimiz açısından MHP’nin önemini bilmeyen yoktur
Abone ol
MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Tokat İl Özel İdaresinde işçilerle sabah kahvaltısında bir araya geldi. Toplantıya İl Başkan Yardımcısı Musa Özdemir, İl Genel Meclis Grup Başkanı Ahmet Yılmaz, Belediye Meclis üyesi Ahmet Çiftçi, Milletvekili Aday adayı Murat Alper katıldı.

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Tokat İl Özel İdaresinde işçilerle sabah kahvaltısında bir araya geldi. Toplantıya İl Başkan Yardımcısı Musa Özdemir, İl Genel Meclis Grup Başkanı Ahmet Yılmaz, Belediye Meclis üyesi Ahmet Çiftçi, Milletvekili Aday adayı Murat Alper katıldı.

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, “Çağrımız, bu millet, bu vatan, bu bayrak benim diyen her kardeşimedir. Vatan savunması bilinciyle seçimlere hazırlanın. 14 Mayıs günü sandığa giden demokratik bir şekilde şer ittifakına gereken cevabı verin” dedi.

VATAN PAYDASI İLE KUCAKLAŞMA VAKTİDİR

Gerçekleri anlatmaya, Milli Mücadele şuuruyla Türkiye Yüzyılına yürümeye devam ettiklerini, seçim çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden Milliyetçi Hareket Partisi Tokat Milletvekili Yücel Bulut, “Buraya sizden Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan için oy istemeye geldim. Çünkü seçimle süreciyle birlikte masanın altındakiler de çıkmaya başladılar. Görüyorsunuz bölücü terör örgütü PKK Kılıçdaroğlu’nun havarisi ve destekçisidir. HDP bir oy bize bir oy Kılıçdaroğlu’na diyor. Vakit, hiçbir ayrım yapmadan, “bayrak”, “vatan” ve “millet” ortak paydasında kucaklaşma vaktidir” şeklinde konuştu.

MHP’nin ülke birliği içerisindeki önemine de değinen Yücel Bulut, “Süreçleri değerlendirin ona göre de bize oy vermek isterseniz, MHP’ye de oy verin. Milli birlik ve beraberliğimiz açısından MHP’nin önemini bilmeyen yoktur” dedi.

MUHALEFET TÜRKİYE’NİN ALEYHİNDEDİR

14 Mayıs seçimlerinin önemine değinen Yücel Bulut, “Bu seçimi Türk milleti ile hesaplaşmanın miladı olarak kabul edenler var. Bunların birincisi ABD Başkanıdır. Türkiye’deki muhalefeti destekleyecekleri ilan ettiler. Bu nedenle ülkemizdeki siyasi muhalefet dış bağlantılı siparişiyle yeni hükümet sistemini karalamak için her çirkinlikten medet umdu. Bu muhalefet milli ve yerli duruşa karşıdır. Bu muhalefet Türkiye'nin aleyhinedir. Bilinmelidir ki, bu vatan sokakta bulunmamıştır” ifadelerini kullandı.

y3-1

YAKINLARINIZI İKNA EDİN

Seçimlerin sağduyulu, sakin ve demokratik olgunlukla gerçekleşmesini dileyen MHP’li Yücel Bulut, “14 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanı Seçimi ve Milletvekili Genel Seçimi'ni, Türk milletinin karar anı, Türk tarihinin yol ağzı, Cumhuriyetin yeni yüzyılla demokratik sözleşmesi olarak değerlendiriyoruz. Bu ülkenin her türlü değerini seviyorum. Allah için seviyorum. Çağrımız, bu millet, bu vatan, bu bayrak benim diyen her kardeşimedir. Vatan savunması bilinciyle seçimlere hazırlanın. Herkes bir arkadaşını, kardeşini, akrabasını, benzinlikte bir pompacıyı ikna etsin 14 Mayıs günü de sandığa giderek demokratik bir şekilde bu şer ittifakına gereken cevabı verelim” diyerek açıklamasını tamamladı.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
MHP'li Büyükataman: Anket şirketleri MHP'nin oyunu düşürerek algı operasyonu yapıyorÖnceki Haber

MHP'li Büyükataman: Anket şirketleri MHP...

MHP'li Öztürk: MHP, Türk siyasetinde derin izler bırakmış bir siyasi partidirSonraki Haber

MHP'li Öztürk: MHP, Türk siyasetinde der...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar