İstanbul
DOLAR18.6215
EURO19.4637
ALTIN1050.2

MHP'li Aksu: Yerel yönetimlere düşen zillet gölgesi cumhurun aydınlık siyasetiyle kaldırılacaktır

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MHP'li Aksu: Yerel yönetimlere düşen zillet gölgesi cumhurun aydınlık siyasetiyle kaldırılacaktır
Abone ol
MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Faruk Aksu, “Cumhur Bizim, Türkiye Hepimizin. İstanbul Bizim, Türkiye Hepimizin” temalı programlar kapsamında düzenlenen toplantıda siyaset ve ülke gündemi, 31 Mart 2024 yerel seçimleri ve İstanbul ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Aksu; İstanbul’un CHP’den ve DEM’ci bölücülerin tasallutundan kurtarılmasının vatan borcu olduğunu vurgulayarak, “Kaynağı belirsiz çuval çuval paraların sayıldığı videolar CHP’nin düştüğü zillet çukurunun ibret verici göstergesidir. İmamoğlu verdiği sözleri unuttuğu gibi mal varlığını da unutmuş. DEM yetkilisi İstanbul’da 22 yerde işbirliği yaptıklarını açıklamıştır. Vatana İhanet edenlerle işbirliği içerisinde İstanbul’u bölücülere teslim etmek istiyorlar. 
Nerden geldiği belirsiz paralarla siyaseti kirletenlere, DEM’lenerek hainlerle işbirliği yapanlara, verdiği sözleri unutarak vatandaşla alay edenlere ve derdi İstanbul olmayanlara İstanbul emanet edilemez. 
Kaynağı belirsiz paraların hesabını veremeyen DEM’lenmiş CHP’ye İstanbul’un bütçesi emanet edilemez. 
İnanıyoruz ki 31 Martta milletimiz gereğini sandıkta yapacak, İstanbul ehline emanet edilecek, İstanbul muradına erecektir” dedi.

31 Mart Hesap Günüdür, Az Kaldı

Terör örgütleriyle, hainlerle ve bölücülerle iş tutanların,  PKK terör örgütünün uzantısı DEM’le kardeşlik yapanların 31 Mart’ta hiç unutamayacakları bir ders alacaklarını, yeminli Türkiye düşmanlarının millet iradesi karşısında hayal kırıklığına uğrayacaklarını vurgulayan MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Faruk Aksu, “31 Mart hesap günüdür. Az kaldı. Bu CHP, namuslu vatanperver CHP’lilerin oy verdiği CHP değil, olamaz. Türkiye terörle mücadelede destan yazıyor, sınırlarımız güvence altına alınıyor. DEM’lenmiş CHP ise kent ittifakı adı altında terörü kentlerimize taşıma, bölücülüğe alan açma, kentin huzurunu, ekonomik ve sosyal yapısını bozma peşindedir. CHP’ye oy vermiş vatanperver vatandaşlarımız Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyeti bölmek, yıkmak isteyenlerle iş tutanlara fırsat vermeyecektir. Allah’ın izniyle 31 Martta Türk milleti Cumhur İttifakı diyecektir. Milletimiz Türk ve Türkiye Yüzyılına birlik ve beraberlikle emin adımlarla ilerleyecektir” dedi.

Murat Kurum; İstanbul İçin, İstanbul’a Göre Bir Adaydır

MHP Genel Başkan Yardımcısı Aksu, İstanbul’un ulaşımla birlikte en önemli sorununun riskli yapıların dönüştürülmesi olduğunu ve Cumhur İttifakının İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum’un deneyimi ve bilgi birikimiyle İstanbul için, İstanbul’a göre bir aday olduğunu belirterek “İstanbul’da beş yıl içerisinde bir çivi bile çakılmamıştır. İstanbul’un bir an önce kentsel dönüşümünün tamamlanması şarttır. İstanbul’un ulaşım sorununu, kentsel dönüşüm sorununu merkezi yönetimle uyum içinde Murat kurum çözer. Gelin İstanbul için İstanbul’a göre adayı seçelim. Cumhur ittifakıyla İstanbul, Türk ve Türkiye yüzyılının en etkili gücü olacaktır” dedi.

Tercihimiz Üretken ve Gerçek Belediyecilikten Yana Olsun 

Aksu, yaptığı konuşmada; 31 Mart’ta İstanbul’a kimin ne kazandıracağına, İstanbul’u kimin daha yaşanabilir hale getireceğine bakılması gerektiğini vurgulayarak; “Önceki seçimde farklı sebeplerle CHP’ye oy vermiş olabilirsiniz. Ancak beklentilerinizin karşılanmadığı ve İstanbul’un hizmette geri kaldığı ayan beyan ortadadır. Kırgınlık ve dargınlıkları sandığa taşımanın zamanı değildir. Bu İstanbul seçimidir. İstanbul için İstanbul’a göre karar verme zamanıdır. İstanbul’un makus talihini değiştirmek ve zillet belediyeciliğine bütünüyle son vermek için sandıkta tercihimiz üretken ve gerçek belediyecilikten yana olsun” dedi. 

MHP’li Aksu konuşmasına şöyle devam etti;
“Milliyetçi Hareket Partisi olarak, Cumhuriyetimizin yeni yüzyılına girdiğimiz bir süreçte Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin, 14 ve 28 Mayısta yakalanan siyasi istikrarı destekleyecek bir şekilde sonuçlanması ülkemiz için oldukça önemlidir.
Ayırmadan, ayrışmadan, İstanbul için, canla başla çalışacağız.
Merkezi Yönetimle yerel yönetimler tek ses, tek yürek olacak, herkes için, herkese göre belediyeye, birliğin gücüyle ulaşacağız.
Demokrasinin beşiği, halka hizmetin en etkili aracı olan mahalli idareleri yöneterek MHP’nin üretken belediyeciliğini, Cumhur İttifakının hizmet aşkını milletimize göstereceğiz.
Yerel yönetimlere düşen zillet gölgesi cumhurun aydınlık siyasetiyle kaldırılacaktır.
Cumhur İttifakıyla kazanan İstanbul olacak, kazanan Türkiye olacaktır.”


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
MHP Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Bahadır Bumin Özarslan: Avrupa’da Türklerin yaşadığı her devlet için laf değil icraat vaktidir.Önceki Haber

MHP Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Bahadı...

MHP Lideri Bahçeli’den Ramazan Bayramı MesajıSonraki Haber

MHP Lideri Bahçeli’den Ramazan Bayramı M...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar